Digitalizace výroby | řízení - kontrola - dokumentace

Řízení výroby + Řízení kvality = Clever System

Řízení výroby + Řízení kvality = Clever System

Clever System je modulární systém, který dokáže řídit, kontrolovat a dokumentovat libovolný proces v reálném čase. Jednotlivé moduly Clever Systemu pokrývají veškeré potřeby výrobních a montážních linek, pro které byl navržen. Typickým použitím je nasazení na montážních linkách v automobilovém průmyslu, ale je možné řídit i jediné pracoviště – např. balení výrobků.

Modularita a pružnost Clever Systemu umožňuje propojení s libovolnými technologickými nástroji, jejich řízení i kontrolu a ukládání údajů, které tyto nástroje poskytují.

 řízení a monitorování průmyslových výrobních a montážních linekClever System je určen pro řízení výrobních linek - digitalizaci výroby, ale může řídit i jedno výrobní či montážní pracoviště.


 řízení a monitorování průmyslových výrobních a montážních linekClever System dokáže v reálném čase podle nastavených parametrů kontrolovat pořadí a výsledky jednotlivých operací.


 řízení a monitorování průmyslových výrobních a montážních linekClever systém ukládá informace o všech provedených operacích včetně podrobných technologických údajů a sériových čísel použitých dílů.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Dotaz - informace o produktu

Váš e-mail:

Opište kontrolní kód z obrázku...
Jméno a příjmení:
Telefon:

Zákazníci

Reference